Medical Underground
medik.cz
wiki.medik.cz
2. LF
Stuff
Brutal search
(Experimental, use
at your own risk!)

 
Other projects
Friendly sites
Info
Počet přístupů:
Počet přístupů od 28. listopadu 1999
Engine:
Kalliopé 3.04

Generováno:
26. 1. 2021
17:22:08 GMTMotto:
Carpe diem,
carpe noctem,
vita brevis est!

Pozdravy

Na tomhle místě bych rád pozdravil některé lidičky. Průběžně se to tu doplňuje, tak nezoufejte, jestli se tu nenajdete… ;-) Tak a jde se na věc:

Předně zdravím celý 5. kruh současného 4. ročníku 2. LF.
Současná sestava pak jmenovitě:

(to jen tak ze srandy, neberte mně až tak vážně,
kdo by potřeboval pozdravovat sám sebe? :-)
Marcela, Šárka, Tereza,
Lucka, Drahuška, Martina,
Veronika, Kristína, Posy, Jirka

Pár lidí náš kruh opustilo - a to ať už do jiných kruhů,
nižšího ročníku, nebo úplně. Ale pozdravit je musím taky:
Aleš Lukš, Katka Jantačová, Jana Cermanová,
Kenahluk, Chosé, Jarda Fesl,
Ráchel Macková, Juraj, Magda Šromková,
Helena Pástorová, Petr Budera, Jirka Blažek,
Kristýna Šúchová, Olga Harnová, Honza Antoš...

Jo jo, to všechno byl kdysi (aspoň někdy) pátý kruh...


Za pátý kruh bych taky rád pozdravil Zdeňka Peremského, nyní už doktora někde tam na dalekém a studeném severu, který nás měl jako asistent na anatomii celý prvák. Nikdo z nás z anatomie nerupnul - takže děkujeme Zdeňkovi nejen za to, ale i za trpělivost. :o)

Jo kdyby to někoho zajímalo, tak v těch výčtech lidí je to zpočátku podle abecedy, pak jak se mi to vybavovalo, snad se nikdo neurazí. Tak a pokračujeme...

Náš ročník, to samozřejmě není jen náš kruh. Jsou tu i jiné kruhy. Začnu třeba úplně zezadu. Takže z bývalého "kruhu malých bestií" (8) zdravím především Karolínu (ona ví proč :-). Dále pak Broňu, Lucku, Radku, Janu... Náš kruh si také díky rozvrhům v minulých dobách vytvořil určité vazby na 6. (většina seminářů, kde jeden kruh bylo málo a celý ročník moc) a 7. (letní semestr v prváku - takže jsme s nimi také pitvali - to člověka sblíží :-) kruh. Ze šestky jsem už pár lidí (kteří tam od nás odešli) zmínil. A pár lidí, kteří dřív bývali v 6. kruhu zase letos obohatilo náš (Aleš, Šárka)... Ale i tak tedy tímto zdravým 6. a 7. kruh.

Nemůžu také nezmínit lidi z dalších ročníků. Nejprve třeba ten současný třetí. Třeba další členka někdejšího "kruhu malých bestií" - Ivana Jurčová - určitě znáte. :-) Dále pak do třetího ročníku zdravím Danu Brožkovou, (moje spolužačka z gymnázia), Romana Durdise, Tomáše Tvaroha a Davida Majora. No ale samozřejmě i další třeťáky, které znám. V současném páťáku bych z těch, co znám, mohl pozdravovat třeba Libora Kevického a Michala Pelíška. Z druhého ročníku pak nemůžu opomenout Markétu Mackovou ze Šumperka a Lenku Bíškovou (z Turnova, stejný gympl :-).

Taky bych rád pozdravi bývalé spolužáky, kteří už bohužel svým vtipem neoblažují naší fakultu:
Vlado Semančík
(z Dálného východu, tedy přesněji z Košic)
Jirka Klečák
(momentálně v Českých Budějovicích na pajdáku,
jinak z Kutné Hory koudelníkův syn :-)

Taky nemůžu nevzpomenout Radka Matlacha. Ten překonává všechny představy o lidech z Ústavu soudního lékařství, jaké jsem kdy měl (pilulky na vymknutý kotník sice v Dobronicích neměl, ale zase mně aspoň neodbyl formaldehydem… Díky Radku, že's mně nepitval! Jo a Linux ruleZ ;-).

A teď jedna specialitka - zvláštní pozdravy pro ty, jež mi z těchto stránek poslali nějakou zprávu, nebo mi napsali e-mail přímo v návaznosti na stránky (měli k nim nějaké postřehy). Chcete-li, můžete se na následujícím seznamu ocitnout také. Stačí mi něco napsat - třeba jak se Vám líbí (nebo nelíbí) tyto stránky, co byste tady chtěli vidět, kde to mám ukr… ehm - sehnat, co byste tu určitě vidět nechtěli, etc.. Prostě pište - litera scripta manet… Příležitost máte zde.

Ti, co se zatím ozvali:
Tomik, Aleš Lukš, Kristína (kolegyně z kruhu), Děda Mráz (ať už je to kdokoliv), Yetti (toho asi nikdo nezná a možná, že je to tak lepší ;-), Petr Budera, Karolína Kroupová, Ráchel Macková, PinguiN, Veronika Plasová (a opět další z mála lidí z našeho kruhu ;-), BlueLion, Danusa, Mehmed, Veronika P. (2. ročník), Jaroslav Kratochvíl, Martin Rychtařík, Martin Krejčí (LFP), Karel Kučera (1. LF), Markéta Macková, Eva Navrátilová, Martina Mindlová, Dr. Jiří Kříž (IKEM), Posy, Bidlo, Michal alias Chorus, Lucie Hejnová, Treponema, Michaela Kalvachová...

© 1999-2005 MaT, All rights reserved
Portions copyrighted by other persons ;-)